بهترین متخصص ارتوپد در تهران

بهترین متخصص ارتوپد در تهران

بیماریهای ارتوپدی یکی از دغدغه های مهم در زندگی تمام افراد جامعه می باشد . برای درمان مشکلاتی که با مفصل ها در ارتباط هستند به بهترین متخصص ارتوپد مراجعه نمایید . برای آشنایی با برخی از روش های درمان در ارتوپد با ادامه مطلب همراه باشید …

بهترین متخصص ارتوپد در تهران

بهترین متخصص ارتوپد در تهران

بهترین متخصص ارتوپد در تهران

دکتر خلیل واعظی جراح و متخصص ارتوپد ، یکی از بهترین متخصص ارتوپد در تهران می باشد . دکتر واعظی دارای رتبه برتر كشورى بورد تخصصى اورتوپدى در سال 1382 می باشد .

انواع روش های درمانی در ارتوپد

برای اتخاب بهترین روش ابتدا باید به یک متخصص خوب مراجعه نمایید تا مشکلات به خوبی مورد بررسی قرار گیرد . بعد از آن می توان با توجه به سابقه بیماری ، نوع و شدت آسیب و … بهترین روش درمان را انتخاب نمود . از جمله این روش ها شامل :

دارو درمانی

اولین کاری که یک متخصصص ارتوپد برای تسکین درد بیمار انجام می دهد ، استفاده از مسکن با توجه به شرایط بیمار می باشد .

جراحی تعویض مفصل

عوامل متعددی برای موفقیت آمیز بودن جراحی تعویض مفصل وجود دارد . از جمله : انتخاب درست بیمار ،  نوع پروتز انتخابی برای بیمار  ، تکنیک جراح در هنگام انجام جراحی تعویض مفصل ، مراقبت های بیمار ، دوره بازتوانی .

برای درمان ابتدا باید از روش های غیر جراحی برای بیماران استفاده نمود در صورت عدم درمان و بیشتر شدن درد بیمار می توان جراحی تعویض مفصل را انجام داد  از رایج ترین مفصل هایی که در این جراحی انجام می شوند شامل تعویض مفصل زانو ، تعویض مفصل شانه ، تعویض مفصل ران  می باشد .

آرتروسکوپی

یکی از روش های تشخیص و درمان درد مفاصل ، آرتروسکوپی می باشد . این روش یکی از رایج ترین روش ها می باشد که در مفاصلی مانند آرتروسکوپی زانو ، آرتروسکوپی لگن ، آرتروسکوپی شانه و … انجام می شود .

اوزون تراپی

اوزون یک گاز بی رنگ است که برای بسیاری از بیماری ها درمان می شود . اوزون تراپی برای رفع مشکلات مفصلی مورد استفاده قرار می گیرد و به طور معمول 3 الی 5 جلسه نیاز به انجام دارد . یک روش کاملا بی خطر و نتیجه کاملا واقعی دارد .

درمان با PRP

درمان با PRP که یک پلاسمای غنی از پلاک می باشد . با استفاده از این روش می توان بسیاری از مشکلات مفصلی را برطرف نمود .

جهت دریافت مشاوره از دکتر واعظی با شماره 02188280422 تماس حاصل نمایید .

دکتر خلیل واعظی

مطالب مرتبط
[yarpp]

پاسخ

بیست − پنج =

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه
Call Now Button